+ mapa
 • Penzion GARDEN HOUSE

  Penzion nabízí ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových garsoniérách a ve čtyřlůžkových apartmánech, které jsou vybaveny kuchyňkou se základním vybavením pro vaření, elektrickým či plynovým vařičem, rychlovarnou konvicí, lednicí, koupelnou s umyvadlem a sprchovým koutem či vanou, WC, klimatizací, TV, sušákem na prádlo, ložním prádlem a ručníky, vše v počtu pro příslušný počet osob. Penzion se nachází v klidné části Veliky, od pláže je vzdálen cca 100 metrů a jeho nespornou výhodou je krásná zahrada využitelná pro odpočinek v průběhu celého dne. K vybavení penzionu patří také zděný krb se vším potřebným pro grilování.

  Rezervace + -
 • Penzion LULA

  Penzion nabízí ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových garsoniérách a ve čtyřlůžkových apartmánech, které jsou vybaveny kuchyňkou se základním vybavením pro vaření, elektrickým či plynovým vařičem, rychlovarnou konvicí, lednicí, koupelnou s umyvadlem a sprchovým koutem či vanou, WC, klimatizací, TV, sušákem na prádlo, ložním prádlem a ručníky, vše v počtu potřebném pro příslušný počet osob. Penzion se nachází při pobřežní komunikaci a je tak přímo u pláže, která je vzdálena cca 10 metrů. K vybavení penzionu opět patří také zděný krb se vším potřebným pro grilování.

  Rezervace + -
 • Hotel GOLDEN BEACH

  Hotel se nachází v nejjižnější části pláže Velika – Agiokampos, poblíž malého rybářského přístavu, ve svahu nad mořem. Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových klimatizovaných pokojích standardního hotelového typu. Stravování je zajištěno v hotelové restauraci, kde pro hosty připravují kontinentální snídaně a večeře s možností volby ze dvou menu každý den. K hotelu, který se nachází přímo nad pláží, patří hotelový bazén (se sladkou vodou) s barem a lehátky pro hotelové hosty. Pláž před hotelem je rovněž vybavena lehátky a slunečníky, které jsou pro hotelové hosty zdarma.

  Rezervace + -