TERMÍNY

Pro letní sezónu 2019 nejsou v nabídce žádné termíny. Děkujeme za pochopení.


CENY

Penziony GARDEN HOUSE a LULA – základní ceny

Cena za osobu zahrnuje leteckou přepravu Praha – Soluň – Praha, včetně letištních a bezpečnostních poplatků a palivových příplatků, transfer z letiště do Veliky a zpět, příslušný počet nocí ve vybraném ubytování, klimatizace 2 hod/den, služby delegáta EGEY HOLIDAYS, zákonné pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Penzion GARDEN HOUSE dospělý a dítě od 12 let 1. dítě od 2 do 12 let 2. a další dítě od 2 do 12 let
T01 – 12 dní
T02 – 11 dní
T03 – 12 dní
Penzion LULA dospělý a dítě od 12 let 1. dítě od 2 do 12 let 2. a další dítě od 2 do 12 let
T01 – 12 dní
T02 – 11 dní
T03 – 12 dní

Penziony GARDEN HOUSE a LULA – příplatky

Příplatky jsou na osobu a pobyt, není-li výslovně stanoveno jinak; u polopenzí a večeří v restauraci je první cena pro dospělé a děti od 12 let a druhá, nižší cena, pro děti do 12 let:

Stravování snídaně na penzionu polopenze v restauraci večeře v restauraci
T01 – 12 dní
T02 – 11 dní
T03 – 12 dní

Možnost využití klimatizace 24 hod. denně za příplatek 5,- EUR za 1 den a garsoniéru/apartmán; příplatek se platí na místě pobytu přímo majitelům penzionů.

Hotel GOLDEN BEACH

Cena za osobu zahrnuje leteckou přepravu Praha – Soluň – Praha, včetně letištních a bezpečnostních poplatků a palivových příplatků, transfer z letiště do Veliky a zpět, příslušný počet nocí v klimatizovaném pokoji, snídani nebo polopenzi dle výběru typu stravování, služby delegáta EGEY HOLIDAYS, zákonné pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Ceny se snídaní dospělý dítě od 12 do 18 let dítě od 4 do 12 let dítě od 2 do 4 let
T01 – 12 dní
T02 – 11 dní
T03 – 12 dní
Ceny s polopenzí dospělý dítě od 12 do 18 let dítě od 4 do 12 let dítě od 2 do 4 let
T01 – 12 dní
T02 – 11 dní
T03 – 12 dní

Další příplatky – společné pro všechny typy zájezdů

Další příplatky cestovní pojištění ČPP pojištění storna ČPP neobsazené lůžko
T01 – 12 dní
T02 – 11 dní
T03 – 12 dní

Pojištění storna zájezdu lze sjednat jen spolu s cestovním pojištěním.

Děti

Děti do 2 let zdarma, bez nároku na sedadlo v letadle a bez nároku na lůžko v penzionu/hotelu (zapůjčení dětské postýlky možné); dítě v den návratu nesmí dovršit 2 roky. Stejně tak u ostatních věkových hranic se věk stanoví dle dne odletu z Řecka (např. dítě do 12 let – v den odletu nesmí dovršit 12 let věku).

Ceny pro děti mladší 12 let jsou platné vždy v doprovodu dvou osob nad 12 let.

DALŠÍ INFORMACE O SLUŽBÁCH

DOPRAVA

DOPRAVA – LETECKY

Dopravu zajišťujeme prostřednictvím českého leteckého dopravce Travel Service, a.s. z letiště Václava Havla v Praze na letiště Makedonia v Thessaloniki (Soluni) a zpět. Jedná se o přímý let, který trvá cca 2 hodiny. S odbavením na letišti v Praze při odletu do Řecka a na zpáteční cestě při odletu do České republiky Vám bude nápomocen pracovník naší cestovní kanceláře.
Po příletu do Řecka se Vás ujme náš delegát, který Vám bude k dispozici po celou dobu Vašeho pobytu v Řecku. Transfer z letiště v Soluni do místa pobytu a po ukončení pobytu zpět na letiště zajišťujeme klimatizovanými autobusy řeckého dopravce. Cesta ze Soluně do Veliky je dlouhá 170 km a trvá cca 2 hodiny.

DOPRAVA – VLASTNÍ

Cesta (z Prahy) je dlouhá cca 1 650 km a trvá v rozmezí od 16 do 24 hodin v závislosti na hustotě provozu a zejména obsazenosti hraničních přechodů. Na vyžádání poskytneme aktuální informace o doporučené trase.

UBYTOVÁNÍ

Ubytování ve Velice pro Vás máme zajištěné v penzionech přímo u moře nebo v jeho blízkosti, které nabízejí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových garsoniérách nebo čtyřlůžkových apartmánech. Alternativou je ubytování ve tříhvězdičkovém hotelu, který se nachází přímo u moře, k dispozici jsou dvou až čtyřlůžkové pokoje.
Další podrobnosti o ubytování naleznete v záložce UBYTOVÁNÍ.

STRAVOVÁNÍ

Klienti si mohou vybrat z těchto možností stravování:

  • polopenze nebo jen večeře ve vybrané místní restauraci (polopenze zahrnuje kontinentální snídani a večeři s jednotným menu složeným z předkrmu či salátu a hlavního jídla, z nápojů se k snídani servíruje čaj nebo káva, k večeři čaj nebo voda, jiné nápoje je možné zakoupit dle standardní nabídky restaurace)
  • kontinentální snídaně na penzionu
  • vlastní stravování

Informace a doporučení k optimálnímu způsobu stravování ve Velice naleznete v záložce STRAVOVÁNÍ.

DALŠÍ SLUŽBY ZAJIŠŤOVANÉ NAŠÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ

  • přítomnost delegáta hovořícího česky i řecky po celou dobu pobytu
  • nabídka cestovního pojištění a pojištění storna zájezdu od České podnikatelské pojišťovny (ČPP)
  • rent a car
  • půjčování sportovních potřeb
  • fakultativní výlety klimatizovaným autobusem nebo mikrobusem – zajišťováno ve spolupráci s místními dopravci a kancelářemi, dostupnost v závislosti na počtu přihlášených osob – hradí se na místě v EUR; orientační ceny a podrobnější informace k výletům naleznete v záložce VÝLETY.